Gjemper me mbishkrim në gjoks dhe shpinë

18.00 

Ju mund të porositni bluza, duksa me dizajn apo llogon tuaj.

SKU: N/A Kategoria ,

Informacione shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL

Ngjyra

Kalter, Kuq, Zi, Hiri, Bardhë