Bluzë me mbishkrim në gjoks dhe shpinë

18.00 

Ju mund të porositni bluza, duksa me dizajn apo llogon tuaj.

SKU: N/A Kategoria ,

Informacione shtesë

Madhësia

S, M, L, XL, XXL

Ngjyra

Kalter, Kuq, Zi, Hiri, Bardhë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Bluzë me mbishkrim në gjoks dhe shpinë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *