Atlantis – kimik metali dhe ‘touch’ për ekrane

10.00 12.00 

Ju mund të porositni kimika me llogon tuaj.

SKU: N/A Kategoria

Informacione shtesë

Ngjyra

E zezë, E hintë, Ari, E bardhë

Shtypi

Njëanësore, Dyanësore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Atlantis – kimik metali dhe ‘touch’ për ekrane”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *